Wybierz język: PL EN DE

PROJEKTY ARTYSTYCZNE

            Ludzie szukali piękna.

 

Podświadomie zdajemy sobie sprawę, że zła prezencja jest przeszkodą w eksponowaniu autentycznych zalet i wartości. Wielu z nas wolałoby być ocenianymi wyłącznie po umiejętnościach, inteligencji, osiagnieciach. Tymczasem nasz wygląd jest czynnikiem majacym ogromne znaczenie w otaczającym nas świecie.

Dobrze dobrana fryzura i odpowiedni kolor włosów jest bardzo ważnym elementem wizerunku.

 

Kilka słów na temat włosów ...

Włosy dla kobiety od zawsze były ukoronowaniem jej piekna. Wystarczy pomysleć o Ewie z Raju, która dzieki swym długim, falującym, złocistym włosom kusiła Adama żeby zjadł jabłko.

Kleopatra, Nefretete oraz inne królowe Egiptu doskonale zdawały sobie sprawę z siły swoich włosów, dla tego chroniły je przez rażącym słońcem używając oliwy.

 

Włosy są częscią naszej tożsamości, czymś co odróżnia nas od innych ludzi. Ciemne, jasne, rude, zielone, róznej długości – mówią nam o naszym stylu i osobowości.

 

Jako stylista fryzur włosy postrzegam jako sztukę w której się spełniam. Doświadczenie, połączone z pasją i estetycznym zmysłem przedkłada się na rosnace grono moich klientów. Moja praca jest dla mnie, przygodą, przyjemnością no i wyzwaniem. Za każdym razem angażuję się maksymalnie w to co robię.

 

 
Copyright © 2009 AlexEvents
Tworzenie stron Webton.pl